/Files/images/Картинка семья.jpg

Шановні батьки!

Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним.

Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:

1. Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно!
2. Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам.
3. Ідучи, додому обов'язково повідомте про це вихователя.
4. Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.
5. При вході, будь ласка, чистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері.

Крім того ми просимо Вас

1. Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі в шафу.Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, акуратною та по сезону одягненою. Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті. Дайте дитині із собою носовичок.
2. У шафі дитини повинний бути завжди запасний одяг для групи. Восени та навесні просимо приносити запасний верхній одяг і взуття для прогулянок. Щоб запобігти втраті або обміну речей позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей.Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів. Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо.

О 9.00 починаються заняття

Тому переконливо просимо Вас:

1. Якщо ви прийшли, коли заняття розпочалося, допоможіть дитині роздягтися і нехай ваш малюк тихо приєднається до дітей.
2. Якщо ви хочете бути присутніми на занятті, попередьте про це адміністрацію ЗДО та ознайомтеся з правилами відвідування занять.
3. Не відволікайте педагога під час занять, всі проблеми ви зможете обговорити у зручний час - вранці до 8.30, в другій половині дня після 16.30; а також на індивідуальних консультаціях у спеціально призначений час.
4. Для занять фізкультурою та музичних занять дитині знадобляться футболка, шорти, шкарпетки, чешки в окремому мішку.
5. Пам'ятайте, іграшка дитини - іграшка для всіх. Вона може зламатися. У нашому дитячому садку обов'язковими є всі батьківські збори ( 3 рази на рік) та індивідуальні консультації. Якщо з об'єктивних причин ви не зможете прийти, попередьте педагогів заздалегідь.

Шановні батьки!

При виникненні у дитини симптомів отруєння (блювота, пронос) або симптомів ГРВІ (кашель, температура, нежить) звертатися на прийом до дільничного педіатра, в дитячий садок дитина не приймається.
Якщо ваша дитина занедужала, просимо до 9.00 повідомити сестру медичну старшу КЗ "ДНЗ № 237" по телефону 725-17-24. Після хвороби дитина приймається в заклад дошкільної освітипри наявності медичної довідки. Якщо дитина не відвідувала заклад більше двох тижнів необхідно додати шкребок на ентеробіоз.

А також:

якщо ви не змогли вирішити будь - яке питання з педагогами, ви можете звернутися до завідувача, сестри медичної старшої, вихователя-методиста. Конфліктні та спірні ситуації у нас прийнято вирішувати за відсутності дітей. Протягом року буде багато свят, розваг, виставок, які стануть незабутніми подіями в житті вашої дитини, тож візьміть в них активну участь.

Дякуємо Вам за те, що розумієте нас!