Науково-методична тема:

забезпечення ефективності та якості дошкільної освіти, створення оптимальних умов шляхом формування професійної компетентності педагогічних працівників.

Колектив ЗДО ставить перед собою такі пріоритетні завдання:

1. Формування життєвої компетентності з питань безпеки життєдіяльності та захисту дітей шляхом засвоєння провил поведінки в умовах військового стану.

2. Формування комунікативно-мовленнєвої компетенції дітей дошкільного віку шляхом впровадження інноваційних методик і технологій.

3. Виховання національної свідомості та гідності шляхом формування знань про державні символи України.

Пріоритетними напрямками, за якими працює заклад є фізкультурно-оздоровчий та валеологічний